O nas

Działamy na rynku od 2007 roku, zaczęliśmy jako rodzinny sklepik, rozwijając go powoli i pracowicie własnymi rękami, zdobywając doświadczenie, dbając o coraz lepsze zaopatrzenie i zadowolenie klientów. Obecnie posiadamy dwa prężnie działające sklepy stacjonarne w Gdyni i Gdańsku, a także sklep internetowy.
            Naszą pasją jest zdrowa żywność, to sposób na życie, wierzymy że to najlepsze co możemy zaproponować naszym dzieciom i całej rodzinie, a więc również z czystym sumieniem – naszym klientom.  Oferujemy szeroką gamę produktów ekologicznych, staramy się ją również sukcesywnie powiększać i wzbogacać, niezmiennie zwracając uwagę przede wszystkim na jakość, dlatego zdecydowana większość z nich posiada certyfikat ekologiczny. Na półkach naszych sklepów znajdują się między innymi naturalne, ekologiczne środki czystości, kosmetyki, suszone owoce, przetwory i przyprawy bio, zioła, produkty bezglutenowe, superfoods (np. nasiona chia,  młody jęczmień czy spirulina pacifica), suplementy diety.
           Dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów jest naszą dewizą, nie bez powodu sprzedajemy tylko i wyłącznie warzywa i owoce oznaczone certyfikatem i zawsze poszukujemy towarów ekologicznych, jeśli tylko rynek je oferuje. Niestety żyjemy w czasach, w których żywność konwencjonalna jest w wysokim stopniu skażona pestycydami i środkami ochrony roślin. Niezwykle istotne jest unikanie przetworzonych produktów, do których dodawane są chemiczne dodatki, polepszacze i wypełniacze, ale uważamy, że równie ważną rzeczą jest wybieranie tych ekologicznych, jeśli jest taka możliwość. Podobnie oferowane przez nas kosmetyki ekologiczne oraz środki czystości – wybieramy sprawdzone firmy, które od lat cieszą się zaufaniem i mają nieposzlakowaną opinię.
         Firmy takie jak na przykład Dr. Hauschka czy Weleda są klasą samą w sobie, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się czy warto po nie sięgnąć, a zwłaszcza czy jest to bezpieczne. Zależy nam na tym, żeby wzmacniać wśród ludzi świadomość jak ważne są ekologiczne produkty, dzięki którym możemy prowadzić bardziej satysfakcjonujące, zdrowsze i szczęśliwsze życie, a także zadbać o bezpieczeństwo naszych najbliższych, niezmiennie wierzymy w to, że nasze działanie ma głęboki sens. Staramy się działać zawsze sprawnie i rzetelnie, w naszych sklepach można uzyskać fachową pomoc, chętnie doradzamy i pomagamy zapoznać się z asortymentem, który czasami, zwłaszcza dla nowych klientów, bywa onieśmielający. Dzięki sympatycznej  obsłudze codzienne zakupy mają szansę stać się nie przykrym obowiązkiem, ale rzeczą prostą, łatwą i przyjemną.
        W razie jakichkolwiek pytań i problemów można kontaktować się z nami również za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej, staramy się być do dyspozycji.  Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów, często (oczywiście w miarę możliwości) zamawiamy towar na specjalne życzenie lub rezerwujemy go u nas w sklepie do późniejszego odbioru, jesteśmy przekonani, że zawsze można się dogadać - dobre relacje międzyludzkie to dla nas sprawa priorytetowa.  
pixel