Blog

Słodki hummus o smaku snicersa

Słodki hummus o smaku snicersa

Hummus to doskonale znana wszystkim przekąska. Do tej pory jedliśmy ją w wielu smakach – pomidorowy, marchewkowy, paprykowy. Czas na nowość! Mam dla Was przepis na pyszny słodki hummus o smaku snicersa! Z czym podawać słodki hummus? Z czym tylko masz ochotę! Sprawdzą się zarówno owoce, chleb, wafle ryżowe, jak i krakersy czy słone precelki. Hummus idelanie nadaje się na kanapki, jako dodatek do naleśników czy placuszków. Takie słodkie smarowidło możemy również użyć jako krem do torów, biszkoptów lub przełożenia ciasteczek.

                                                                     
Przeczytaj więcej

Co piją Polacy, czego nie piją, a co… mogliby pić?

 

Wydawać by się mogło, że nie ma bardziej oczywistego wyboru żeby zaspokoić pragnienie niż woda. Tymczasem prawda jest taka że nie jesteśmy nauczeni jej pić. Z badań wynika, że spora grupa Polaków nie pije jej wcale, a tylko niewielki procent przyjmuje jej odpowiednią ilość. Co piją Polacy? Po co jeszcze, poza wodą, warto sięgać na co dzień, żeby polepszyć swoje zdrowie i samopoczucie? Jakie napoje można podawać dzieciom?


Przeczytaj więcej

Bezglutenowe Oreo Brownie

Bezglutenowe Oreo Brownie

Mamy karnawał więc pora zaszaleć. Klasyk czekoladowej rozpusty. Intensywnie czekoladowe, wilgotne i niesamowicie delikatne Brownie. Mleczne nadzienie ciasteczek, rozpuszczone w czekoladowej masie smakuje wprost wybornie. Ciasto jest bezglutenowe, zamiast tradycyjnej mąki dodajemy zmielone migdały czyli tzw. mąkę migdałową. Efekt rewelacyjny.


Przeczytaj więcej
    pixel